Pozíció megnevezése
Operator, targoncás anyagmozgató
Részletek

A Summit D&V Kft.

operator, targoncás anyagmozgatót keres

Elvárások
  • 8 általános iskola
  • könnyűgépkezelő OKJ-s bizonyítvány
  • érvényes könnyűgépkezelői jogosítvány
Feladat
  • alkatrészek,  tartozékok öszeszerelése, sorbarendezése a műveleti utasítás figyelembevételével
  • a hibás (selejtes) alkatrészek elkülönítése, jelentése a műszakvezetőnek
  • a sorbarendezett alkatrészek azonosítása a kapott adatok alapján
  • anyagmozgatás targoncával és egyéb anyagmozgató eszközökkel
  • a kamionon érkező áruk fogadása, ellenőrzése, okmányaik kezelése, rakodása
  • a nem megfelelő termék kezelése a vonatkozó előirások szerint
  • leltározási feladatok elvégzése
Amit ajánlunk
  • versenyképes bérezést további juttatásokkal, bónuszokkal
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • a munkavégzés tiszta, rendezett környezetben, családias légkörben zajlik
  • ha fejlődni szeretnél, mi ezt támogatjuk
  • élvezd nyugodtan az életet akár itthon, akár nyaralás alatt - 24 órás csoportos élet- és baleset biztosítást kapsz a világ összes országára
  • a munkába járásodról is gondoskodunk vállalati buszjáratainkkal

Önéletrajzát elküldheti a JELENTKEZEM gomb segítségével vagy az sdv.allas@summit-dv.hu címre.

Munkaidő
Full-time
PDF mentése
Close modal window

Position: Operator, targoncás anyagmozgató

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!