Pozíció megnevezése
Kerékösszeszerelő, rakodó, anyagmozgató
Részletek

A Summit D&V Kft.

Kerékösszeszerelő, rakodó, anyagmozgatót keres

Elvárások
  • 8 általános iskola
Feladat
  • a munkautasításban leírt technológiai folyamat alkalmazása
  • a gyártásköri ellenőrzés végrehajtása a vonatkozó utasítások szerint a hibás (selejtes) alkatrészek elkülönítése
  • leltározási feladatok elvégzése
  • a kamionon érkező gumiabroncsok fogadása, ellenőrzése, lerakodása
  • az üzem területén tárolt áruk/csomagolóanyagok mozgatása és szakszerű tárolása
  • a szerelt kész kerekek csomagolása és a tárolótérben való elhelyezése
Amit ajánlunk
  • versenyképes bérezést további juttatásokkal, bónuszokkal
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • a munkavégzés tiszta, rendezett környezetben, családias légkörben zajlik
  • ha fejlődni szeretnél, mi ezt támogatjuk
  • élvezd nyugodtan az életet akár itthon, akár nyaralás alatt - 24 órás csoportos élet- és baleset biztosítást kapsz a világ összes országára
  • a munkába járásodról is gondoskodunk vállalati buszjáratainkkal
PDF mentése
Close modal window

Position: Kerékösszeszerelő, rakodó, anyagmozgató

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!